Zastavárna automobilů

Zastavárna automobilů

Potřebujete peníze ještě dnes?
 
Neváhejte a využijte služeb naši zastavárny. Zabýváme se spolehlivou zástavou osobních, užitkových i nákladních automobilů. Váš automobil navíc můžete i během zástavy nadále využívat. 
 
Proč zastavárna aut? 
 
Zástava automobilu je výhodná zejména, když potřebujete větší obnos peněz. Na rozdíl od ostatních věcí, při zástavě vašeho automobilu jej můžete nadále využívat. Nepřijdete tak po dobu zástavy o své materiální prostředky.
 
Cenu, za niž Vaše auto (motorku, přívěs, užitkové vozidlo atd.) vezmeme do zástavy, určí náš specialista podle roku výroby, vybavení, najetých kilometrů a samozřejmě vzhledu a stavu vozidla.
 
Finanční prostředky vám budou vyplaceny v hotovosti ihned po předložení všech dokladů a sepsání potřebných smluv. Celý proces zástavy aut trvá pouze pár minut.
 
V případě, že automobil zůstane po dobu zástavy u nás, je samozřejmě zaparkován na hlídané parkoviště. Našim klientům ručíme za 100% bezpečí vozu a diskrétnost.
 
 
 
 
 
Zástava automobilu je rychlé a efektivní řešení přechodného nedostatku financí nebo způso,b jak dočasně pokrýt nečekané výdaje. Díky úrokúm od 2,5% týdně jsme levnější než konkurence. Nabízíme Vám možnost vložit u nás auto do zástavy a odnést si peníze okamžitě v hotovosti, nebo své auto dále využívat.