90156304_2.jpg
Fitness hodinky Polar Fitness hodinky Polar

Fitness hodinky Polar

495 Kč
Stav produktu
použité
Skladem

Kód: 80490

Fitness hodinky Polar FT7

Model POLAR FT7 se chlubí především přesným ukazatelem energetického krytí, který aktuálně informuje o přechodu mezi zónou spalování tuků a zónou rozvoje kondice. Další nespornou výhodou je velká paměťová kapacita (k dispozici je posledních 99 záznamů!!!) a dlouhodobé přehledy včetně evidence energetického výdeje v kaloriích.

Polar FT7 najde využití především v indoorových aktivitách, jeho možnosti jsou však využitelné i pro další různorodé sportovní aktivity. Předností sporttesteru je možnost sledování vývoje vlastní "tělesné kondice" nebo kontrola výdeje kalorií.

Funkce EnergyPointer je ukazatel přesného energetického krytí - aktuálně informuje o přechodu mezi zónou spalování tuků a zónou rozvoje kondice. Po aktivaci uvedeného režimu a po zadání profilu uživatele (výška, váha, věk, pohlaví, max. TF...) je pro přesné stanovení daného bodu dle aktuálního stavu organismu nutné zvýšit intenzitu pohybu na hodnotu předpokládaného bodu a udržet tuto intenzitu až do chvíle, kdy přístroj pípne a na displeji se objeví "LIMIT FOUND".

Tepovou frekvenci lze sledovat v pulsech, či v procentuálním vyjádření. Překročení vymezené tepové zóny sporttester signalizuje vizuálně i zvukově.

OwnCal je funkce jež počítá výdej kalorií během tréninku. FT7 také dokáže vypočítat hodnoty Energetického výdeje v kaloriích včetně dlouhodobé evidence.

Kódovaný přenos dat mezi hrudním pásem Polar H1 a samotným sporttesterem eliminuje rušení při větším počtu měřených jedinců.

Pohodlný a jednoduchý přenos dat do internetové aplikace pomocí kolébkového interface Flowlink (k dokoupení, není součástí balení).

Technický popis POLAR FT7:

Funkce a typ vysílače:
měření tepu s přesností EKG pomocí bezdrátového přenosu dat mezi "vysílačem" a "hodinkami" (tento přenos kódovaný, což zajišťuje bezproblémové užívání i při skupinových sportech)
používá komfortní hrudní pás WEARLINK+, se snadno vyměnitelnou baterií, 5kHz

Funkce měření tepu:
vlastní nastavení zóny tepové frekvence s optickou i akustickou signalizací opuštění této zóny
vizualizace v jednotkách skutečného pulsu srdce BPM, či procentuální vyjádření
průměrná a maximální BPM/%

Funkce hodinek:
Hodinky s aktuálním časem v režimu 12 nebo 24
budík
Datum

Kalorimetrické funkce:
kalorický výdej v průběhu měření
Celková spotřeba a spotřeba energie za poslední trénink
Celková spotřeba energie za určité období (např. poslední měsíc)
přesný ukazatel zdroje energetického krytí (Energy pointer), který aktuálně informuje o přechodu mezi zónou spalování tuků a zónou rozvoje kondice.

Paměťové a záznamové funkce:
pamět POLAR FT7 pro 99 posledních záznamů obsahujících údaje o datumu měření, délce cvičení, energetickém výdeji, dále lze ukládat průměrnou a maximální TF v průběhu cvičení a čas strávený v nastavené zóně.
dlouhodobé týdení ukládání parametrů : celková odcvičená doba, celkový počet cvičení, celkový energetický výdej
týdenní záznamy ukazují zaznamenané tréninkové data ve zvoleném týdnu

Přenos dat z a do PC:
přenos záznamů do internetové aplikace k dalšímu vyhodnocení a programování parametrů přijímače přímo z PC pomocí kolébkového interface Flowlink (k dokoupení)
tráninkový deník zdarma online na internetu - po přihlášení si můžete vytvořit Váš vlastní tréninkový deník (nekomunikuje česky) a stahovat do něj data ze svých hodinek (www.polarpersonaltrainer.com)

Vodotěsnost min. do:
vodotěsný pro plavání (označení "50m" dle normy ISO 2281)